Image
14 Eylül 2018, Cuma

Yükselen trend Drone

2018’in sonuna kadar 600.000 tane drone’un havada kullanılması bekleniyor. Havadan en iyi görüntüyü yakalayan video yapımcılarından ürünlerini havadan kontrol etmek isteyen çiftçilere kadar droneların çok geniş bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

Drone’a karşı artan büyük bir ilgi var, öyle ki 2020 yılına gelindiğinde sektörün 127 Milyar Dolar’a çıkması bekleniyor.
Selfie droneları son zamanlardaki popülerlikleriyle onları iş fikriniz olarak kullanmanız gereken insansız hava aracı haline getirdi.
Selfie droneları, selfie çubuğu olmaksızın farklı açılardan selfie çekmenizi sağlayabiliyor.
Bu iş fırsatını takip etmeye karar verirseniz öncelikle hangi alanda olmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Gezerken havalı fotoğraf çekmek isteyen gezginler ve fotoğraf çekmeyi sevenler için selfie droneları satabilirsiniz. Markanızı oluştururken dronelarla çekilmiş fotoğraflardan bir fotoğraf sergisi oluşturabilirsiniz. Ayrıca çocuklara ve hobisi olanlara oyuncak uçaklar satabilirsiniz. Çiftçilerin mahsüllerini izlemesi için kullandığı droneları aynı zamanda düğünleri ve özel etkinlikleri kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.oberlo.com