Image
11 Mart 2019, Pazartesi

Yenilikçi Diş Fırçası

Muhtemelen, her birimiz sabahları çok geç kaldığınızda bir sorunla karşı karşıya kalmışızdır. Böyle zamanlarda dişlerinizi fırçalamak için birkaç dakika harcamak bile büyük bir rol oynar. Ancak bu yenilikçi diş fırçasının ortaya çıkışıyla gecikmeyi unutabilirsiniz. Yenilikçi cihaz, dişlerinizi sadece 3 saniyede temizler!

Dışarıdan, fırça tam bir yetişkinin çene şekliyle aynı genişlikte bir ağızlığa benziyor. Unico ağzınıza sığdığında, aynı anda tüm dişlerle temas eder, yani 32sini de aynı anda temizler! Normal bir durumda, her dişe en az 3 saniye verilmesi gerektiğini düşünürsek, bu sefer her şey için yeterli olacaktır!

Bu ürün diş etlerine ve diş minesine zarar vermez. Diş macunu ağızlığın içine yerleştirilir ve en uygun miktarda otomatik olarak sıkılır. Sadece uygun değil, aynı zamanda çok ekonomik. fırça” geliştiricileri, bir Crowd Funding platformu üzerinden ürünlerini tanıtmaya başladı. Seri üretim fonları neredeyse yıldırım hızında toplandı. Bu buluş henüz Türkiye’ye ulaşmadı, ancak bu, kendi işlerini geliştirmek için düşük rekabetçi bir niş arayan girişimciler için harika bir haber.