Image
11 Mart 2019, Pazartesi

MOBİL TEMİZLİK UYGULAMASI

Sıradan bir kişi evini temizlerken haftada ortalama 6 saat harcıyor -

Bir düşünün, neredeyse bir iş günü! Ev temizliğini profesyonellere emanet eden insanlar işyerinde bir gün kazanabilirler. Temizlik hizmetleri, diğer birçok şey gibi ABD’de ortaya çıktı.

Mobil Temizlik şirketinizi açmanızı öneriyoruz zira buradan sipariş vermek taksi çağırmak kadar kolay. Bu temizlik siparişi yöntemi zaman ve emek tasarrufu sağlar. Bir müşteri telefonuna sizin uygulamanızı yükleyebilir, ev ve iş adreslerini oraya kaydedebilir, temizlik için ödeme yapmak için bir kart bağlayabilir.

Müşterileriniz her adres için, bir cep telefonu kamerası kullanarak, dairede temizlenmesi zor yerleri veya temizlenmesi gerekmeyen yerleri dahi belirleyebilirler.

Tüm bildirimler cep telefonuna gönderilecektir - temizliğin başlangıcı ve planlanan bitiş zamanı, evinizin temizliğinin tamamlandığını gösterir. Müşterileriniz, temizliği değerlendirebilecek ve uygulama yoluyla da bir inceleme yapabilecek.

Bu, Türkiye’nin herhangi bir şehrinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlayacak kullanışlı ve yenilikçi sayılabilecek bir hizmettir.

Mobil uygulamanın basitliği ve erişilebilirliği sayesinde, daha önce düşünmemiş insanlara bile temizlik satabilirsiniz.