Image
20 Aralık 2019, Cuma

Kimsenin Bilmediği, 2020'nin En Karlı iş Fikirleri Nelerdir?

2020’nin en kârlı iş fikirleri nelerdir? İş kurmak istiyor ancak size cazip gelecek yenilikçi ve düşük maliyetli fikirler bulamıyor musunuz? 2019’un yükselen ve kâr getiren iş fikri lokma olmuştu, peki 2020’de iş kurmak için trendler neler olacak? Bu makalede, yaygın olmayan ve kurmanın çok büyük sermaye gerektirmediği iş fikirlerini siz değerli Kobi Gurusu okuyucuları ile paylaşıyoruz.


Ofislere Öğle Yemeği Teslimi İş Fikri
Ofisler için öğle yemeklerinin hazırlanması ve ofislere teslim edilmesi, asgari yatırım gerektiren bir iş fikridir. İnsanların kendi sağlıklarına dikkat ettiği bir trendin içinde yer aldığımızı düşünürsek, fast-food ve sağlıksız diğer gıdalara alternatif bir pazar oluşturabileceğimiz apaçık görülmektedir. Minimum başlangıç sermayesine ihtiyaç duyduğunuz bu iş fikrinde, pazarınızın büyüklüğünü siz belirlerseniz. Zira, yapacağınız yemeğin kalitesi, fiyatınız ve ulaşım ağınızla bağlantılı olarak istediğiniz kadar kuruluşla çalışabilirsiniz.


Yürüyüş Turları İş Fikri Yürüyüş turlarını sevip, yerli mekanların tarihi ile ilgileniyorsanız, şehir efsanelerini nasıl iyi anlatacağınızı ve insanlarla nasıl iyi iletişim kuracağınızı biliyorsanız şehir turları düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Otobüs turlarının aksine minimum yatırım ile en ucuz işletme seçeneği sunan yürüyüş turları, turistlerin şehri daha derinlemesine keşfetmelerine olanak veriyorlar. Tüm masrafınız, benzersiz bir senaryo ve harika güzergâh oluşturmak olacaktır.


Bilim Showlarının Organizasyonu İş Fikri
Bilim showları hem eğlenceli hem de eğitimsel işlevlere sahip olan çocuk partileri düzenlemek için popüler bir iş fikri olabilir. Bu tür showların ana karakteri genellikle çocuklara büyülü kimyasal ve fiziksel deneyler gösteren çılgın bir bilim insanı tiplemesindir. Bir miktar bilgi, bir kostüm ve pahalı olmayan kimyasal malzemeler gerektiren bu düşük maliyetli iş fikri, eğer ilgi çekici deney senaryoları oluşturabilir ve çocukların ilgisini çekebilirseniz oldukça kârlı olacaktır.


Çiçek Ve Meyve Sepeti Satışı İş Fikri
Çiçek ve meyve sepeti satışı yapan bir işletme oluşturmak, fazla yatırım maliyeti gerektirmez. İhtiyacınız olan asıl şey, bir çiçek tasarımcısının sahip olduğu yeteneklere sahip olmaktır. Bu yeteneğinizi başarılı bir sosyal medya planlaması ve reklam ile ortaya koyduğunuz zaman ilk müşterilerinizi kazanmaya başlayacaksınız. Müşterileriniz genel olarak, 25-45 yaş arasında partnerlerini memnun etmek isteyen erkeklerden oluşacaktır. Bu iş fikrini güzel yapan bir diğer şey, depolama maliyetlerinin olmayışıdır. Online mağazanızda veya sosyal ağlarınızda çok büyük bir sanal ürün çeşitliliği oluşturabilir, ancak stokta her öğeye yer vermeyebilirsiniz. Zira, sipariş alındıktan sonra tedarikçinizden yeni bir satın alma yaparak siparişi oluşturabilir ve satışı tamamlayabilirsiniz.


2020 İçin Karlı Olan İş Modelleri Hakkında
Bu yazımızda, 2020 yılında minimum yatırım maliyeti ile en fazla kâr oranını elde edebileceğiniz işler hakkında bir seçki sunduk. Asgari yatırımla, kârlı bir iş modelinin mümkün olduğuna inananlardanım. 2020’de kâr eden bir mikro işletme kurmak isteyen girişimcilerimize verdiğimiz fikirlerin faydalı olması dileğiyle.