Image
14 Temmuz 2018, Cumartesi

Geçici otomobil grafitisi

Geçici grafiti ile kaplanan araçlar, insanlarda merak uyandıran bir etki yaratmaktadır.

Bu alanda ülkemizde rekabet neredeyse yoktur ve bunun yanı sıra deneyimsiz bir işadamı bile benzer bir işi başlatabilir.
Bu işin B2B ve B2C kategorisine ait olduğunu belirtmek gerekir. Yani, projenin hedef kitlesi şirketler, girişimciler ve bireylerdir.

B2B segmentinde: şirketler için özel otomobiller, tanıtım etkinlikleri için özel araçlar, kahve dükkânları ve alışveriş merkezleri için ilgi çekici grafiti boyalı araç sergileri vb…
B2C segmentinde: Bir sevginin itirafı için, yaratıcı bir hediye olarak veya bunların dışında kendini yaratıcı bir biçimde ifade etme biçimi vb…

Piyasada artık tek bir tebeşir boya üreticisi yok, bu yüzden iş için malzeme bulmak kolay olacak. Fakat araba yapmak, boya imalatçısının yıkanabilirliği konusunda bir garanti verebilmesi önemlidir. Ayrıca tebeşir boyasının çökelmeye karşı dayanıklı olması da gereklidir. Bu nedenle, mal seçimi aşamasında daha dikkatli olmanız gerekir. Ofise ihtiyacınız yok. Online müşteriler için reklam verebilir ve arama yapabilirsiniz.

Hizmetin fiyat aralığı 150 TL ila 7250 TL arasında değişebilir. Bu, B2B için geçerlidir. B2C için ise, hizmet 150 TL ila 250 TL arasında bir fiyat aralığı tahmin edilebilir.

KAYNAK: https://www.beboss.ru