Image
28 Ocak 2019, Pazartesi

Dijital Göz Farı

Günümüz dünyasında kadınlar, makyaj kalitesine kıyafetlerin güzelliğinden ve kalitesinden daha az önem vermezler. Modern kozmetik endüstrisindeki yenilikler satın alındı. Bildiğiniz gibi talep, arzın artmasına neden olur. Rekabeti yenmek için kozmetik üreticileri her türlü yeniliği ve numarayı tercih ediyor. Çok uzun zaman önce, tamamen çevre dostu makyaj denilen tamamen yeni bir yöntem geliştirildi. Bu yöntem, genç ve ümit verici bir kozmetik tasarımcısı olan Lulin Ding tarafından aktif olarak geliştirilmeye başlandı. Girişimci bir kadın gözü için tamamen yeni bir kozmetik formatı yarattı. Dijital Göz Farı adlı proje makyaj dünyasında yeni bir çağ açmak için fırsat kolluyor.

Gerçek şu ki, dijital kozmetik malzemesinde temel olarak, çeşitli parlaklıktaki mikroskobik ışık yayan diyotlar kullanılıyor. Göz kapağındaki gölgeleri “uygulamak” için, LED
basitçe gözün iç köşesine yerleştirilmelidir. Güç kaynağı kulağın
arkasındaki gizli alana yerleştirilmiştir. Yanıp söndüğünde, göz kapağı
kapanır ve ampuller aktif hale getirilir, cildi ışık ile seçilen renkte
boyar.

Lulin Ding’in geliştirdiği ürün sayesinde, herhangi bir kadın, geleneksel kozmetiklerin bir parçası olan kimyasalların zararlı etkilerinden kaçınarak parlak ve çekici kalmayı göze alabilir. Dijital göz farı zaten geniş bir yabancı kitleden olumlu yanıt aldı. Aktrisler, şarkıcılar, denizaşırı ünlüler, yeni moda kozmetik zevklerinde özellikle bunu tercih ediyorlar. Benzer bir ürünün Türk halkının ilgisini çekeceğine şüphe yok!