Image
14 Ağustos 2018, Salı

Biyometrik parmak izi testi

Dermatoglifikler, bir bireyin kişiliğini ve yeteneklerini parmak izleri yardımıyla analiz etmenizi sağlayan nispeten yeni bir bilimsel yönteme sahipler. Bunun için günümüz dünyasında ‘’Genetik Test’’ benzeri özel bilgisayar programları oluşturuluyor. Büyük kitlelere bu eşsiz biyometrik test hizmetlerini sunarak, oldukça kârlı bir işi kolayca inşa etmek mümkündür. Parmak izlerinin analizinin bugüne kadarki en doğru testlerden biri olarak kabul edildiğine dikkat edilmelidir.

Sonuçta, bu kişisel veriler ruh halinize veya diğer faktörlere bağlı olarak bir değişme göstermez. Parmak izleri bizlere doğuştan veriliyor, bu yüzden en güvenilir ve istikrarlı bilgiyi veriyorlar.
Biyometrik parmak izi okuyan bu kişisel bilgisayarlar, parmak izi okuyucuları ve Genetik Test cihazlarıyla eşgüdümlü olarak çalıştıklarından dolayı bu küçük donanım setini satın almak gerekiyor.
Test, birkaç aşamada gerçekleştirilir: ilk olarak, parmakların derisindeki paternin bilgisayara gönderildiği bir tarayıcı kullanılır. Program daha sonra verileri analiz eder ve ayrıntılı bir rapor sağlar. İnsan doğasının açıkça tanımlanmış özellikleri, eylem ve yerine getirilmesi için olası alanları, doğal yeteneklerini ve becerilerini, vb. tüm alanları analiz etmesi süreci 5 dakikadan fazla sürmüyor.

Bir seanstan elde ettiğiniz kazancınız 500 TL’den başlıyor. Doğru bir şekilde düzenlenmiş bir reklam kampanyasıyla, tüm yatırımlar bir ay gibi basit ve çok ilginç bir işten sonra paraya düşer.

KAYNAK: https://www.beboss.ru