Image
14 Haziran 2018, Perşembe

Alıcı ile benzersiz bir oyuncak oluşturma

Acemi girişimcilerin, rakiplerinin müdahalesi olmaksızın gelişebilecekleri boş bir alan bulmaları zaten çok zor. Bu tür alanlar hala mevcut. Örneğin, alıcılar için doğrudan benzersiz oyuncakların oluşturulması olabilir.


Projenin özü basittir: Büyük bir alışveriş merkezinde veya eğlence kompleksinde küçük bir alan kiralamakta ve yumuşak oyuncaklar satmaya başlıyorsunuz, ancak bu geleneksel bir yolla değil. Yani, kendileri için “peluş bir arkadaş” tasarlama fırsatına sahip oldukları hedef kitleye oyuncak parçalarını sunuyorsunuz. Müşteriler parçaları seçtikten sonra satıcı bunları birleştiriyor.

Böyle sıra dışı bir girişimde ürün çeşitliliğinde bir şey olmalı: Farklı renk ve tonlarda oyuncakların, ve bunlara ait kulaklar, kuyruklar, mızraklar, gözler, her türlü kıyafetler, mücevherler ve aksesuarlar gibi temel parçaları mağazada hazır halde bulunmalıdırlar. Şaheseri yapmak için yarı mamul ürünlere ihtiyacınız var.
Avrupa ülkelerinde, bu iş uzun süredir çalışıyor ve bugün iyi bilinen oyuncak şirketlerinin bayileri var. Yani kesinlikle denemeye değer. Belki de, şirketinizin franchise’ını almak isteyen herkese kendinizin sunabileceği gün uzak değildir!

KAYNAK: https://www.beboss.ru