background

Teknoloji

Image
18 Ekim 2018, Perşembe

Kobiler için güvenli internet - 5 adımda e-posta güvenliğinizi sağlayın - II

KOBİ’ler için güvenli internet kullanımını anlatan yararlı bilgi dizimize e-posta güvenliğinizi arttırmanızı sağlayacak 5 yeni bilgiyle devam ediyoruz.

1. SSL (Güvenli Yuva…


Devamını Oku »
Image
18 Ekim 2018, Perşembe

Kobiler için güvenli internet - 5 adımda e-posta güvenliğinizi sağlayın - III

KOBİ’ler için güvenli internet kullanımını anlatan yararlı bilgi dizimize e-posta güvenliğinizi arttırmanızı sağlayacak 5 yeni bilgiyle devam ediyoruz.

1. Kamusal alanda kullandığınız…


Devamını Oku »
Image
5 Ekim 2018, Cuma

Kobiler için güvenli internet - 5 adımda e-posta güvenliğinizi sağlayın - I

Günümüz dünyasında sık kullanılan popüler e-posta servis sağlayıcıları farklı güvenlik önlemlerine sahiptir. Bütün bu e-posta sağlayıcıları, kullanıcılarının hesabını korumak…


Devamını Oku »
Image
3 Ekim 2018, Çarşamba

Web sitenizin başarılı olmasını sağlayacak ipuçları

İnsan sayısının yaklaşık 7.7 milyar olduğu gezegenimizde 2 milyara yakın web sitesi olduğu yani neredeyse her dört kişi için bir web sitesinin bulunduğu düşünülürse, başarılı bir…


Devamını Oku »

"Anadolubank A.Ş., bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Bu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgi, rapor, grafik ve benzeri her türlü elektronik dokümanın doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlarda, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerde ve görsel malzemelerde yer alan hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgi ve dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan Anadolubank A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Sitede yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin Anadolubank A.Ş. tarafından değiştirilebilir. Anadolubank A.Ş. dilediği zaman, sitenin her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir."